قوانین و مقررات سرویس میزبانی وب

قوانین و مقررات سرویس میزبانی وب

لطفا شرایط استفاده وقوانین میزبانی وب دانشگاه صنعتی شریف را به دقت مطالعه کنید تا با رعایت قوانین از سمت شما و تلاش های شبانه روزی پشتیبانی میهن هاستینگ، میزبان خوبی برای سایت هاوسرورهای شما عزیزان باشیم.

استفاده از خدمات میزبانی وب منوط به پذیرش و رعایت شرایط مذکور در این توافقنامه می باشد.
بدیهی است که مرکز فناوری دانشگاه صنعتی شریف در قبال عواقب ناشی از تخلف از این شرایط هیچگونه مسئولیتی را بعهده نمیگیرد.

 توافقنامه استفاده از خدمات میزبانی وب

1- کاربر میزبانی وب اذعان می نماید که کلیه اطلاعات هویتی ارائه شده و آدرسها و شماره تماس و امثالهم صحیح بوده و همواره در بروز نگه داشتن آنها در پورتال کاربران می کوشد.

2- قوانین میزبانی وب مرکز فناوری تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین بین المللی ناظر بر سرویسهای قابل ارائه مرکز فناوری اطلاعات و از آنجا که این قوانین در سطح دنیا به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، مرکز فناوری اطلاعات حق تغییرات آتی در قوانین را بر خود محفوظ می­داند ونسخه قوانین بروز شده را از طریق لینک به صفحه شرایط استفاده از خدمات در وب سایت مرکز فناوری اطلاعات (itc.sharif.ir) در دسترس عموم خواهد بود.

3- کاربر موظف به حفظ و نگهداری از نام کاربری و رمز عبور سایت خود می باشد. همچنین مشتری متعهد میگردد که حق استفاده از سرویس های ارائه شده را به غیر واگذار ننماید.

4- استفاده بیش از حد از منابع مجاز تخصیص داده شده به میزبانی شما منجر به قطع حساب میزبانی وب شما خواهد شد. در این موارد مشتری موظف است نسبت به ارتقای پلن میزبانی خود اقدام نماید و یا در صورت نیاز در خواست سرور مجازی اختصاصی نماید. (توجه داشته باشید که این قانون در کلیه میزبانی­های وب دنیا وجود دارد.)

-حداکثر CPU در میزبانی اشتراکی 1٪ در بازه زمانی 1 دقیقه

-حداکثر Ram در میزبانی اشتراکی 30 مگا بایت

5- مرکز فناوری اطلاعات مسئولیتی نسبت به ضعف ایمنی ناشی ازنرم ­افزارها و برنامه ­های مورد استفاده مانند سیستم های وبلاگ و مدیریت محتوا و امثال آنها، ندارد.البته مرکز فناوری اطلاعات بصورت مداوم میزبان ها را از طریق اسکنرهای قوی ویروس­ کشی می­کند.

6- مرکز فناوری اطلاعات از کلیه داده­ های روی سرورها شامل فایلها، ایمیل ها و پایگاه های داده به صورت هفتگی نسخه پشتیبان تهیه میکند.. ولی هیچگونه مسئولیتی در مورد صحت و بروز بودن آنها ندارد. به طور کلی مسئولیت بکاپ اطلاعات با خود کاربران بوده و همه کاربران می بایست پشتیبان کلیه اطلاعات مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای مرکز فناوری اطلاعات نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود.

7- در سرویس های میزبانی وب نامحدود رعایت استفاده منصفانه از منابع الزامی می باشد و کاربر در استفاده از این سرویس باید از فضا فقط برای اطلاعاتی که از طریق وب سایت در دسترس میباشند استفده کند.

8- بکاپ اطلاعات موجود بر روی سرورهای مجازی و اختصاصی منحصرا به عهده کاربر بوده و در صورت بروز هر اتفاقی که منجر به از بین رفتن اطلاعات گردد مرکز فناوری اطلاعات هیچ مسئولیتی ندارد.

9- کلیه کاربران می بایست قبل از پایان دوره سرویس نسبت به تمدید سرویس خود اقدام نمایند. در غیر اینصورت پس از پایان دوره هیچ گونه اعتراضی مبنی بر قطع سرویس و یا حذف آن پذیرفته نمی باشد ،مرکز فناوری اطلاعات قبل از پایان مدت قرارداد سعی خواهد نمود تا از طریق ایمیل و پیامک یا تلفن به مالک سرویس اطلاع دهد ولی عدم انجام این اطلاع رسانی به هر دلیل موجب ایجاد هیچگونه حقی برای کاربر نخواهد شد.
 

استفاده غیر قانونی

کلیه سرویسهای مرکز فناوری اطلاعات می­بایست در جهت مقاصد قانونی استفاده گردد.

لیستی از فعالیتهای غیرمجاز در زیر آمده است، این لیست تنها بصورت نمونه بوده و فعالیتهای غیرمجاز، محدود به این لیست نخواهد بود کاربر متعهد میگردد از انجام این فعالیت های غیرمجاز خودداری کند.

نصب ویا استفاده برنامه ای که موجب اختلال در عملکرد سرور گردد.

- ارسال یا اجرای فایلهای اجرایی مانند و نه محدود به فایلهایی با پسوند exe , com , bat , vbs و امثالهم و در صورت وجود این فایلها بدون اخطار از فضای کاربر حذف می شود و با کاربر بر طبق قانون برخورد می گردد.

- خریدار مجاز به استفاده از کدهای مخرب مانند انواع ویروسها و یا سورس هایی که موجب آلودگی یا پایین آمدن امنیت سرور گردد نمی باشد.

- استفاده از برنامه های ضعیف نگارشی که موجب نفوذ به سرویس و سایر سرویسهای دیگر مرکز فناوری اطلاعات و سایر کاربران گردد.

- وجود فایلهای حاوی ویروس عمدا و یا سهوا در فضای سرویس .

- ارسال هرزنامه (Spam ) عمدا ویا سهوا (ملاک، گزارش Spamcop یا سایتهای مشابه ، دیتاسنتر محل قرارگیری سرور و یا بررسی تیم فنی مرکز فناوری اطلاعات می باشد) حتی اگر از سرویس میل سرویس دهنده ثالثی استفاده شده باشد.
-ارسال ایمیل بصورت گروهی و تعداد بالا (حداکثر 1000 ایمیل در روز و 20 ایمیل در 10 دقیقه مجاز می باشد به شرط آنکه کلیه گیرندگان ایمیلها، خودشان درخواست دریافت ایمیل از خریدار را داشته (OPTIN) و آدرس و توضیح نحوه لغو عضویت به زبان انگلیسی در متن ایمیل وجود داشته باشد(Unsubscribe link)).
• قرار دادن هرگونه داده تحت پوشش قانون کپی رایت بدون مجوز
• استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران
• استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران
• اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور
• انتشار اکاذیب علیه دیگران
• کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود

اقداماتی که مرکز فناوری اطلاعات در صورت تخطی از این شرایط انجام می دهد

تخطی از هر یک از شرایط درج شده در اینجا موجب تعلیق سرویس می شود. مرکز فناوری اطلاعات تنها تشخیص دهنده تخطی از شرایط مندرج می باشد. مرکز فناوری اطلاعات حق قطع سرویس بدون هیچ اخطار قبلی و یا اجتناب از سرویس دهی را برای خود محفوظ می دارد. زمانی که مرکز فناوری اطلاعات از تخطی یک کاربر از شرایط مندرج اطلاع پیدا می کند نسبت به بررسی فنی و یا حقوقی موضوع اقدام خواهد کرد در این زمان ممکن است برای جلوگیری از ادامه تخلف سرویس کاربر به صورت موقت قطع گردد. پس از تکمیل بررسی ها مرکز فناوری اطلاعات بسته به نوع تخلف مجاز به محدودسازی، تعلیق یا قطع سرویس خاطی خواهد بود همچنین مرکز فناوری اطلاعات در صورت لزوم حق پیگرد قانونی متخلف را نیز برای خود محفوظ می دارد. هر گونه عملی که در اینجا به آن اشاره نشده باشد ولی از نظر قوانین جاری کشور ایران خلاف باشد نیز تخلف از شرایط خدمات محسوب می گردد.

 

Copyright © 2012 Apycom jQuery Menus